"Zamanın Ötesinde Bir Tutku"

Türkiye'nin önde gelen saat üretici ve distribütörlerinden biri olan Merkez Saat, Momentus, Hislon ve Vialux markalarının yaratıcısıdır. Üretimini yaptığı ve ithal ettiği markalarıyla, saatçilik sektörüne değer katan Merkez Saat, müşterilerine farklı deneyimler yaşatabilmek için tüm enerjisiyle özgün fikirler üreterek, kendisini sürekli geliştirmektedir.

Momentus markasıyla sektörde 1992 yılından bu yana varlığını sürdüren Merkez Saat, distribütörlüğünü üstlendiği diğer markalarıyla her dönemde saat tutkusunu yansıtmıştır. Saat dünyasının en son yeniliklerini ve trendlerini sürekli olarak izlemiş ve her geçen gün müşteri memnuniyeti konusunda kendisini geliştirmiştir.

Saate olan tutkusunu ve 30 yılı aşkın tecrübesini, çalışanlarıyla yarattığı sinerjiyle giderek artırmış ve pek çok dünya markasını bünyesine katmaya devam etmiştir. Merkez Saat, aynı zamanda Türkiye’de birçok kurumsal markaya saat üretimi konusunda danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Momentus, Hislon, Vialux ile birlikte Nautica ve Timex marka saatlerin Türkiye distribütörlüğünü yapan Merkez Saat, her zaman güven duyulan bir marka olmanın sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirmekten gurur duymaktadır. Zamana değer, üstün kalite ve estetik katarak, tam 30 yıldır hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışmaktadır

Merkez Saat, 50 kişilik deneyimli personeli, 1.000 m2'lik ofis alanı, işinde başarı ve memnuniyete odaklı 14 kişilik satış ekibi ile 500’ün üzerinde bayinin ihtiyaç ve beklentilerine anında cevap veren bir anlayışla hizmet vermektedir.

Satış sonrası hizmetler ve teknik servis konusunda da aynı heyecan ve tutkuyla, çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Distribütörlüğünü yaptığı tüm markalar Merkez Saat güvencesi ile 2 yıl garantilidir. Türkiye’nin dört bir yanından gönderilen saatlerin bakım ve onarımları, Merkez Saat bünyesindeki profesyonel teknik servis yetkilileri tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.

Merkez Saat’in en önemli hedeflerinden biri de üretimini yaptığı Momentus, Hislon ve Vialux markalarını uluslararası pazarda birer dünya markası haline getirmektir. Bu hedefle başlattığı çalışmalar hızla devam etmektedir.

Merkez Saat Sunum Dosyası için tıklayınız