Şimdi Geleceğin Zamanı

Bir Momentus saate sahip olmak, kişiliğinizi yansıtan en özel parçaya sahip olmak demektir. Sadece saat üreten ve enerjisini sadece saat üretmek için kullanan Momentus; kişiliğinizi yansıtacak birçok farklı modele, her modelde ustalıkla üretilmiş göz alıcı detaylara sahiptir.

Özgün tasarımları ile marka bilinirliği ülke sınırlarını aşan Momentus; Amerika, Azerbaycan, Ukrayna, Rusya ve İsrail gibi pek çok ülkede satışa sunularak, kısa sürede etkileyici satış rakamlarına ulaşmıştır.

Momentus’u diğer dünyaca ünlü markalara göre rekabette üstün kılan en önemli özellik; Merkez Saat bünyesindeki tasarım ekibinin, tüm modeller için her ayrıntıyı araştırarak, kullanıcı beklentilerine cevap verebilen en özel tasarımları ortaya çıkarmasıdır.

Herkesin Zevkine ve Stiline Göre Bir Momentus Mutlaka Var

Momentus, trend tasarımlarını ve şıklığı, farklı stillere ve seçkin alternatiflerine yansıtmaktadır. Hem kadın hem de erkek koleksiyonunlarında, hepsi birbirinden özel farklı seçenekler sunmaktadır.

Momentus tasarımlarının sırrı; geniş hedef kitlesinin beğenisini ve ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmasında ve üretilmesinde saklıdır.

Trendleri belirleyen, yenilik ve fark yaratan bu modeller; 10 farklı koleksiyonda toplanmaktadır. Herkesin zevkine göre bir saat bulabileceği bu koleksiyonlar, sayısız seçenekle tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Her model benzersiz bir fonksiyonelliği de beraberinde getirirken, Momentus hem online hem de perakende satış kanallarında 2 yıl garanti güvencesi ile birlikte tüketicilere ulaşmaktadır.